Ми разом пройдемо шлях до відновлення безпеки України і Європи. Звернення Президента

Дата: 12.01.2023 08:30

Сьогодні тут у Львові озвучили важливі новини для України під час саміту Люблінського трикутника, нашого особливого формату з Польщею та Литвою. Польща вирішила надати Україні танки - я вдячний за це. Дякую Президенту Дуді, Уряду Польщі, всім нашим польським друзям.

Литва надає нашій країні протиповітряні системи - зброю, яка нам потрібна для захисту від іранських дронів - для захисту нашого енергетичного сектору. Дякую Гітанасу за чергову демонстрацію непохитної та принципової підтримки України - яка почалася ще до 24 лютого і триватиме до нашої перемоги.

Сьогодні я почула цю впевненість ще раз від Анджея і Гітанаса - ми разом пройдемо весь шлях для відновлення безпеки України та всієї Європи, відновлення нашої територіальної цілісності, відновлення миру. Російська агресія має провалитися - і вона буде.

Я дякую всім, хто працює заради нашої перемоги!

Я дякую всім, хто допомагає нам відновити безпеку!