Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 18.01.2023 08:52

Сьогодні стартував щорічний форум у Давосі, традиційно потужна глобальна політична та економічна платформа. Світ чує Україну в Давосі - вони знають, що Росія зробила з Дніпром, вони знають, що терористи роблять з Херсоном, Харковом, нашим Донбасом та іншими територіями, яким принесла смерть Росія.

Дуже важливо, що перша леді України сьогодні представила в Давосі всі елементи нашої Формули миру, включаючи фундаментальний пункт про справедливість, який передбачає повну відповідальність російських терористів за все, що вони зробили. І світова підтримка нашої дипломатичної ініціативи дуже відчувається.

Ми робимо все для того, щоб ця підтримка стала справді глобальною і щоб усі впливові актори міжнародних відносин були зроблені кроками для припинення російської агресії та повернення безпеки.

Слава всім нашим героям!

Вічна пам'ять всім тим, чиє життя забрала російська агресія.