Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 19.01.2023 08:51

Майже дев'ять годин тривала рятувальна операція у Броварах Київської області на місці падіння гелікоптера СЕС.

До гасіння пожежі, пошуку та порятунку поранених, проведення первинних слідчих дій залучалися сотні людей. Наші рятувальники, поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії, медики, психологи, працівники СБУ.

Я дякую всім, хто причетний до цієї рятувальної операції сьогодні.

Хочу подякувати вихователям дитячого садочка на території якого впав гелікоптер.

Дякую за ваші сміливі дії, за те, що вивезли дітей.

Хочу також подякувати звичайним мешканцям Броварів, які допомагали і дітям, і пораненим.

Постраждали 25 людей, з них 11 дітей. Загинуло 14 людей, серед яких одна дитина. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних!

СБУ розпочала кримінальне розслідування цієї жахливої події.

Сьогодні прийняли всі необхідні рішення щодо управління системою МВС. Ми втратили людей, які були професіоналами, патріотами та надійними менеджерами. Міністр Денис Монастирський, Євген Єнін та їхні колеги, які загинули в аварії - не люди, яких можна легко замінити.

Це справді велика втрата для держави.

Як тільки будуть встановлені чіткі факти, що саме призвело до аварії, ми надамо цю інформацію.