Сьогодні маємо кілька потужних рішень наших партнерів щодо зміцнення оборони

Дата: 20.01.2023 09:10

Сьогодні маємо кілька потужних рішень наших партнерів щодо зміцнення оборони. Перш за все, в зміцненні нашої артилерії.

Я вдячний Естонії за черговий і найбільший пакет військової допомоги від цієї країни. Для гаубиць та боєприпасів.

Я вдячний Швеції за новий військовий пакет. Для NLAW, Лучники та ІФВ.

Я вдячний Данії за прийняття рішення про ЦЕЗАР для наших воїнів. Це значно зміцнить нашу армію.

Вдячний Литві за новий військовий пакет. Для зенітних систем, боєприпасів та гелікоптерів.

А ми готуємося до завтрашнього Рамштайна - очікуємо потужних рішень. Очікуємо потужний пакет військової підтримки від США.

Дякую всім, хто боронить свободу разом з нами! Слава всім нашим воїнам, які проявляють стійкість і дають Україні потрібні результати! Слава кожному, хто працює на перемогу!