Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 24.01.2023 09:01

Сьогодні підписав кілька указів.

Є принципове рішення РНБО щодо посадовців, які виїжджають за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади та різних інших рівнів місцевого самоврядування. Це стосується правоохоронців, народних депутатів, прокурорів і всіх тих, хто має працювати на державу і в державі. Якщо хочуть зараз відпочити, то відпочиватимуть поза державною службою. Чиновники більше не зможуть їздити за кордон на відпочинок або з будь-якими іншими неурядовими цілями.

Ще одне рішення РНБО сьогодні стосується нашої духовної незалежності. Санкції введені проти 22 громадян Росії, які під виглядом духовності підтримують терор та геноцидну політику.

Ми вже прийняли кадрові рішення - деякі сьогодні, деякі завтра - щодо посадових осіб різних рівнів у міністерствах та інших органах влади, в регіонах та правоохоронній системі.

Україна не покаже слабкості. Держава не покаже слабкості.