Фонд Сергія Притули постійно допомагає громадам Херсонщини

Дата: 25.01.2023 13:58

Фонд Сергія Притули постійно допомагає громадам Херсонщини відновитися після руйнівних часів російської окупації.

На даний час зроблено дуже багато. Берислав матиме водопостачання, завдяки тому, що у місто благодійники доправили потужний генератор на 120 кВт.

573 багатоквартирні будинки у Херсоні матимуть тепло в результаті роботи генератора потужністю 70 кВт.

Раніше також отримували від Фонду техніку, котра для наших понівечених війною міст і сіл - безцінна. Це 46 обігрівачів та 58 термопотів для облаштування Пунктів незламності у Херсоні, 2 генератори потужністю 5кВт для Милівської громади, 50 печей для мешканців Берислава.

Тривають доставки 92 супутникових станцій «Starlink», які дозволять відновити зв'язок на деокупованих територіях Херсонщини, які щодня потерпають від російських обстрілів.