Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 26.01.2023 08:51

Сьогодні день надзвичайно гарних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення про запуск постачання танків для нашої оборони - сучасних танків.

Дякую всім нашим союзникам за готовність надати нам сучасні та такі необхідні танки.

Все це доводить найважливіший факт для світу зараз – той факт, що свобода тільки міцнішає. І те, як ми всі разом працюємо над зміцненням свободи, захистом України та Європи - це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз.

Головне зараз - швидкість та гучність. Швидкість тренувань наших військових, швидкість постачання танків в Україну та об'єм підтримки танків.

Ми повинні сформувати танковий кулак свободи, який не дозволить тиранії знову встати. Ми можемо це зробити. Разом, так само, як ми приймаємо рішення сьогодні.

Ще одне. Я вдячна за дуже зворушливі слова підтримки і вітання, які я почула і побачила від багатьох різних людей. І нас дійсно об'єднує одне бажання: перемога.

Робимо все для перемоги України. І це станеться.

Слава Україні!