Готуємо нові реформи в Україні, які змінять соціально-правову та політичну реальності – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 01.02.2023 08:48

«Фіналізуємо нашу підготовку до саміту Україна – ЄС, який заплановано на цей тиждень. Загалом тиждень має бути повною мірою цього слова – євроінтеграційним.

Ми очікуємо новин для України. Очікуємо рішень наших партнерів у Євросоюзі, які будуть відповідати досягнутому рівню взаємодії між нашими інституціями та ЄС і нашому прогресу. Прогресу, який очевидно є – навіть попри повномасштабну війну.

Сьогодні провів тривалу нараду з міжнародним блоком уряду і Офісу. Готуємо українські позиції для переговорів з представниками ЄС.

І дуже важливо – готуємо нові реформи в Україні. Реформи, які в багатьох аспектах змінять соціальну, правову та політичну реальність: зроблять їх людянішими, прозорішими й ефективнішими».