Жителів Херсонщини активно підтримує Гуманітарна місія "Проліска".

Дата: 03.02.2023 13:51

Міжнародна організація співпрацює з понад 10 хабами, до яких мешканці області можуть звернутися за допомогою.

За весь час співпраці з Херсонською ОВА близько 46 тисяч людей отримали гігієнічні набори, ковдри, матраци, рушники, подушки, термоси, сонячні лампи, будівельні матеріали для ремонту осель та інші необхідні речі.

Окрім цього, з людьми, що пережили російську окупацію, працюють психологи Гуманітарної місії «Проліска». Майже 250 людей отримали психологічну підтримку.

І це тільки початок, адже попереду ще більш амбітні плани! Обговорили їх під час зустрічі керівництва Херсонської ОВА з представниками “Проліска” на чолі з керівником організації Євгеном Капліним.

Серед пріоритетних напрямків майбутньої співпраці – соціальний транспорт, евакуація мирних людей, облаштувань місць тимчасового проживання, а також ремонт зруйнованих ворогом обʼєктів соціальної інфраструктури.

Щиро дякуємо за увагу до проблем наших людей! Працюємо далі!