Любите калину? Ворог тліє, де калина червоніє.

Дата: 08.02.2023 15:11

14-та бригада оперативного призначення "Червона Калина"– це червоне полум’я наступу.

З перших днів повномасштабного вторгнення підрозділи військової частини зайняли визначені позиції з оборони столиці України та не допустили спроби прориву противника до Києва, розбили колону російської армії біля селища Бузова.

З червня 2022 року підрозділи полку у складі зведеної батальйонної групи в оперативно-тактичному угрупуванні "Північ" оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" брали участь у бойових діях у населених пунктах Сєверодонецьк, Лисичанськ та Білогорівка Луганської області, Спірне та Верхньокам'янське Донецької області, проявляючи стійкість і рішучість, даючи гідну відсіч загарбникам.

Вступай у "Червону Калину". Стильна та сильна бригада. Наступай разом з ними.