Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Дата: 19.02.2023 14:37

Для відновлення світла на Херсонщині працює 34 бригади – це 149 робітників та 56 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Кам’яне, Архангельське, Ольгине, Миролюбівку, Біляївку, Борозенське, Нову Кам’янку, Нововознесенське, Херсон, Правдине та Молодецьке.

За дорученням Херсонської ОВА, над відновленням будівель, що понівечені через російські удари, у Херсоні працювали 35 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 16 адресами. Загалом закрито OSB-листами 182 вікна, з них 48 – у пошкодженому освітньому закладі, 87 – у лікарні.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 5 гектар територій, вилучили 10 вибухонебезпечних предметів, знищили – 13. Піротехніки ДСНС обстежили 5 гектар територій, вилучили та знешкодили 91 вибухонебезпечний предмет.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 118 осіб, з них 17 – це діти та 3 – маломобільні люди. Потягом до Хмельницького виїхали 26 жителів області, автотранспортом – 92.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1679 продуктових наборів, 1800 буханок хліба, 150 бутлів питної води, 3600 консервів, 1835 овочевих наборів. Також людям передали 763 OSB-листи, 219 ремонтних наборів, 53 рулони руберойду та 17 буржуйок.