Міжнародна організація World Central Kitchen постійно допомагає мешканцям Херсонщини.

Дата: 21.02.2023 13:54

У січні доставлено 46 тис. продуктових та 22 тис. овочевих наборів до Милівської, Калинівської, Нововоронцовської, Великоолександрівської, Бериславської, Високопільської, Новорайської, Тягинської, Новоолександрівської, Борозенської та Новокаховської громад.

У Херсоні в трьох місцях встановлені ємності з питною водою, звідки можуть брати воду всі охочі. Загалом у обласний центр після звільнення команда організації доправила близько 332 тис. пляшок бутильованої води (понад 1,7 млн літрів).

Тільки-но над Херсоном замайорів український прапор, люди, в оселях яких немає тепла і світла, почали отримувати гарячі обіди. Вже роздали близько 215 тис. порцій.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за увагу до потреб мешканців Херсонщини та працівників критичної інфраструктури!