Завершено облаштування тимчасового мосту через річку Інгулець, що сполучає селище Калинівське та село Краснолюбецьк.

Дата: 23.02.2023 13:48

Це важлива дорожня артерія, що обʼєднує населені пункти з центром Калинівської громади. Тому у 2020 році у межах національної програми “Велике будівництво” міст капітально відремонтували.

Однак у травні минулого року російські окупанти знищили нещодавно відновлений міст. Через це виникли логістичні проблеми, адже для жителів населених пунктів громади дорога до Калинівського займала значно більше часу.

Тому військовослужбовці першої бригади Адміністрації Державної спецслужби транспорту Міноборони якнайшвидше стали до роботи.

Вони почали облаштовувати тимчасовий міст, довжиною 37 метрів, на початку січня, і вже вчора роботи завершили. Над цим працювали 30 людей і більш як 10 одиниць техніки.

Оскільки це лише тимчасове рішення, основний міст планують почати реконструювати цьогоріч.