Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 01.03.2023 08:42

Сьогодні провів чергову нараду персоналу. Знову в розширеному форматі. Головне управління розвідки, Міністерство оборони, Головнокомандувач та командувачі напрямків виступили з доповідями. Детально розбираємося з ситуацією на кожному з прифронтових напрямків.

Найскладніша ситуація ще Бахмут і бої, які важливі для оборони міста. Росія взагалі не рахує людей, посилаючи їх постійно штурмувати наші позиції. Інтенсивність бойових дій тільки збільшується.

Звичайно, розглянули й інші області Донбасу, а також зони відповідальності груп Таврія та Одеса. Генерал Москальов повідомив про ситуацію навколо Херсона та області.

Генерал Наєв прозвітував про ситуацію на півночі та уздовж кордону – наші сили контролюють ситуацію.

Готуємося до повернення наших воїнів до дій за звільнення нашої землі. Ми пам'ятаємо про цю нашу справедлива мету, і з кожним днем все ближче до її виконання.

Україна буде вільною. Вся Україна.

Слава кожному і кожній, хто зараз бореться за Україну!

Слава Україні!