Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Дата: 05.03.2023 14:44

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 39 бригад – це 220 робітників та 70 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Білоусове, Ольгине, Миролюбівку, Трудолюбівку, Берислав, Калинівське, Старосілля, Херсон, Правдине, Білозерку, Кірове, Нову Зорю та Посад-Покровське.

За дорученням начальника Херсонської ОВА, над відновленням будівель, що понівечені через російські удари, у Херсоні працювали 35 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 13 адресами. Загалом закрито OSB-листами 194 вікна, з них 21 – в автобусному парку, 27 – у спортивному училищі, 17 – у школі та 129 – у житлових будинках.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 5,1 гектара територій, вилучили 14 вибухонебезпечних предметів, знищили – 23. Піротехніки ДСНС обстежили 7,6 гектара територій, вилучили та знешкодили 62 вибухонебезпечні предмети.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 75 осіб, з них 10 – це діти. Потягом виїхали 15 осіб, автотранспортом – 60.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 5942 продуктових наборів, 6700 буханок хліба, 6 700 консерви, 2870 кілограмів овочів, 12300 літрів питної води, 144 овочевих наборів та 450 порцій готових обідів. Також людям роздали 46 ремонтних наборів, 51 OSB-лист, 300 буржуйок, 860 гігієнічних наборів, 1510 кубометрів дров, 20 тонн паливних брикетів, 8 планшетів, 3 генератори, 10 пральних машин.

У Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню привезли нове обладнання – лампу інтенсивної фототерапії для новонароджених та два ЛОР-діагностичних набори. Обладнання придбали та доправили у Херсон за сприяння благодійників Alexandra Vasilkova, Lena Gostkowski, біженців з України у місті Бад-Брамштедт, що в Німеччині, - Андрія Свєтлова, Дмитра Прядка, команди фонду «Добра Справа».

У Херсонську міську клінічну лікарню ім. Є.Є. Карабелеша привезли медикаменти від Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI help.