Херсонські вибухотехніки нагадують про правила безпеки під час обстрілів касетними боєприпасами

Дата: 04.03.2023 13:47

Днями ворог вдарив по Херсону з “Ураганів”, застосовуючи касетні боєприпаси. Це дуже небезпечні заряди, заборонені міжнародним законодавством.

Тому вибухотехніки радять під час обстрілів перебувати в укриттях та не наближатися до тих зарядів, які не здетонували. Адже вони мають механізми самоліквідації й можуть вибухнути будь-якої миті.

У разі виявлення касетних нерозірваних снарядів, потрібно негайно повідомити рятувальників або правоохоронців.  Не робіть необдуманих вчинків, пам’ятайте: ваше життя – найбільша цінність.

Детальніше про правила поводження з нерозірваними касетними снарядами розповідає начальник вибухотехнічної служби поліції Херсонщини Володимир Перепелиця у відео.

Обовʼязково подивіться та запамʼятайте цю інформацію. Від цього залежить ваше життя та здоровʼя!