16 лютого відбудеться онлайн-зустріч на тему «Програма "Горизонт Європа»: грантові можливості для освітян»

Дата: 15.02.2023 13:56

16 лютого 2023 року відбудеться чергова онлайн-зустріч у межах ініціативи IT-компанії SoftServe «ITeachers Meet-Ups» за підтримки Міністерства освіти і науки України на тему «Програма «Горизонт Європа»: грантові можливості для освітян».

У межах цієї події будуть обговорені питання:

• приєднання України до програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», програми ЄС «Євратом»;
  • досвід участі в попередніх програм ЄС та плани МОН щодо створення інфраструктурної підтримки участі українських організацій в програмах ЄС;
  • процес подачі заявки на отримання гранту;
  • критерії оцінювання проєкті використання інструментів внутрішньої системи якості при формуванні й реалізації якісної ОП.

Початок о 17:00

Реєстрація на подію обов’язкова за посиланням.

Доповідачі заходу:

• Григорій Мозолевич, к.т.н., доцент, керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України;
  • Іван Кульчицький, президент ГО «Агенція Європейських інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» за напрямом ІКТ.