Херсонська обласна військова адміністрація та Управління Верховного комісара у справах біженців ООН підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Дата: 15.03.2023 14:49

Підпис під документом поставила представниця організації Кароліна Ліндхольм Біллінг. Співпраця з УВКБ ООН буде посилюватися.

Наші міжнародні партнери допомагають відбудовувати будівлі, зруйновані під час обстрілів, надають ремонтні набори та гуманітарну допомогу. На сьогодні Агентство ООН у справах біженців охопило понад 164 000 осіб гуманітарною допомогою та послугами захисту в Херсонській області.

Кароліна Ліндхольм Біллінг зазначила, що Меморандум зміцнює те, що ми вже робимо.

Підписання Меморандуму сприяє реалізації проєкту «Україна – це дім», який стартує за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

У межах проєкту громади Херсонщини отримуватимуть комплекти матеріалів для капітального ремонту покрівель житлових будинків.