Олексій Кулеба - заступник керівника Офісу Президента України прибув з візитом на Херсонщину.

Дата: 18.03.2023 13:57

Відвідав село, яке майже повністю зруйноване окупантами. Для людей, що втратили житло внаслідок обстрілів, встановлять модульні будиночки, що надали від шведської служби цивільного захисту зі стратегічних резервів Європейського Союзу шляхом реалізації Механізму цивільного захисту ЄС. Також розроблені проєкти відбудови громади.

Олексій Кулеба перевірив, як ремонтують ділянку мосту на міжнародній трасі, оглянув, наскільки пошкоджені «повітряні ворота» міста.

У Херсоні пройшла інспекція відновлення міських бомбосховищ та будівль, що через окупантів перетворилися на руїни.

Також подивилися, як енергетики лагодять пошкоджені ворогом електромережі.

Відвідали медзаклад, де медики рятують поранених через російські удари, та провели нараду з військовими на лінії фронту.

Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, команді Офісу Перезидента та Уряду за увагу і допомогу, що постійно надається Херсонщині!

Все буде Україна