Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 24.03.2023 09:20
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

Повернувся з Херсонщини – мій день був присвячений передусім цій нашій області.

Безпекова ситуація – наші відповіді на ворожі обстріли Херсонщини, контрбатарейна боротьба та все інше, що роблять наші воїни, щоб окупант знав, що терор ми не пробачимо і не забудемо.

Я вдячний усім, хто допомагає відновлювати нормальність життя після російського зла. Усім, хто навіть у таких складних районах продовжує працювати й давати роботу, усім, хто допомагає нашим воїнам.

Дорогою в потязі нашої Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia (до речі, дякую всій команді нашої міцної залізниці) онлайн узяв участь у засіданні Європейської ради, яке відбулось у Брюсселі за участі лідерів усіх держав ЄС і пана Президента Євроради Шарля Мішеля.

Відзначив сильні кроки партнерів. Та відзначив речі, які поки що, на жаль, не дають нам змоги прискорити звільнення територій, не дають змоги прискорити завершення війни.

Упевнений, партнери почули позицію України.

Слава всім, хто зараз у бою за свободу! Слава кожному і кожній, хто захищає нашу Херсонщину, Миколаївщину, Одещину, Дніпропетровщину, Запоріжжя, Донбас, Харківщину, Сумщину, Чернігівщину та всю Україну!

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора