Як зберегти заряд акумулятора на телефоні на більш тривалий термін

Дата: 02.04.2023 15:25

Як зберегти заряд акумулятора на телефоні на більш тривалий термін

Декілька простих порад, які зекономлять заряд мобільного телефона та допоможуть максимально довго залишатися на звʼязку.

👉 Зменште яскравість дисплея до комфортного мінімуму або увімкніть режим «Адаптивне регулювання екрана». Завдяки режиму адаптивності яскравість екрана буде підлаштовуватися під освітлення навколо й економити заряд.

👉 Увімкніть режим енергоощадження. Це оптимізує функції телефона і збільшить час автономної роботи пристрою.

👉 Вимкніть на певний час модулі Bluetooth, GPS, Wi-Fi, якщо відсутні можливості для їх використання або стабільного під’єднання. При нестабільних підключеннях модулі безперервно сканують мережі й тим самим швидше розряджають батарею.

👉 Зменште час автоблокування екрана смартфона. Це дозволить пришвидшити його вимкнення, якщо екран телефона довго світиться без потреби.

👉 Замініть анімовану заставку робочого стола на статичну, вимкніть автообертання екрана, а також функції вібродзвінка та вібрації при натисканні на екран або кнопки.

👉 Визначте, які додатки вашого телефона працюють у фоновому режимі, і вимкніть непотрібні. Залиште лише ті, які покликані забезпечувати вам зв’язок: месенджер, дзвінки тощо.