Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 03.04.2023 09:13

Дякую нашим воїнам, які бʼються під Авдіївкою, Марʼїнкою, під Бахмутом. Особливо – Бахмутом, там сьогодні особливо гаряче... Під Білогорівкою, під Кремінною, усіма іншими нашими містами, містечками, селами Донбасу! Стійкість кожного – це стійкість усієї України. Допомога кожному на позиції поруч – це допомога всій Україні.

І особливо відзначу 77-му окрему аеромобільну бригаду, 67-му і 92-гу окремі механізовану бригади, наших десантників «вісімдесятки», 5-ту окрему штурмову бригаду. Дякую вам, хлопці!

Морпіхи 35-ї, 36-ї бригад, артилеристи 55-ї окремої бригади, 64-го, 66-го окремо гарматних дивізіонів 406-ї артилерійської бригади – дякую вам, воїни!

Дякую всім, хто береже Запоріжжя, Херсонщину, напрямок Дніпропетровщини, Харків, Сумщину, Чернігівщину. Усім, хто береже наш кордон. Усім, хто рятує наших людей від поранень, від болю.

Обовʼязково й окремо я хочу подякувати усім, хто тренує наших воїнів, бо саме на потужному тренуванні базується успішний бойовий результат.

Головне зараз – берегти нашу єдність, дбати про наших захисників, захисниць, допомагати одне одному і державі.

Слава всім, хто зараз у бою заради України! Слава Україні!