Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 10.04.2023 08:53

Цієї ночі російська армія обстріляла Запоріжжя. Ракетами С-300.

Влучання – в будинок, житловий будинок. Троє людей були у ньому. Чоловік, жінка і дитина – дівчинка, її звали Ірина, цьогоріч їй би виповнилось 11 років. Вона загинула. Чоловік теж. Мої співчуття... Жінка – у важкому стані зараз, в лікарні, їй надається допомога.

Так держава-терорист проводить цю Вербну неділю. Так Росія ставить себе у ще більшу ізоляцію від світу, від людства.

Кожне світле християнське свято вчить нас, що ми можемо не знати – як, але маємо бути впевнені, що зло – програє. Маємо вірити. І ми – віримо. Маємо наближати програш зла. І ми – наближаємо. І світ – разом із нами. Щомісяця, щотижня додається підтримка, збільшується коло тих, хто нас підтримує, хто підтримує нашу сміливість і нашу віру в життя.

Слава всім українським героям! Кожному і кожній, хто зараз у бою! Кожному і кожній, хто зараз на бойових постах і завданнях!

Вічна і світла пам’ять усім, хто віддав своє життя, захищаючи життя України і українців!

Хай Вербна неділя наступного року пройде у мирі та свободі для всіх наших людей!

Хай щирі молитви про мир усіх, хто сьогодні святкує Великдень, будуть почуті!

Слава Україні!