Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін зустрівся з представниками міжнародної організації «Save the Children International» в Україні.

Дата: 12.04.2023 08:45

Сьогодні відбулася зустріч з директоркою представництва Сонею Каур Куш, регіональною управителькою миколаївського підрозділу Ольгою Шульц, офіцером охорони та безпеки Юрієм Андрійчуком.

Ця організація активно підтримує родини з дітьми на Херсонщині. Уже більше тисячі сімей отримали набори з найнеобхіднішим – водою, їжею, ковдрами, одягом та іншим.

Також “Save the Children International” виплачує грошову допомогу дітям, котрі постраждали через війну. На цей час загальна сума виплат склала 12 млн грн.

Під час зустрічі було обговорено подальшу підтримку родин з Херсонщини. У планах – придбання гаджетів для навчання дітей, меблів для шкільних кімнат, розробка проєктів відновлення пошкоджених лікарень.

Ці плани закріпили підписанням меморандуму про співпрацю між ХОВА та “Save the Children International” в Україні!