A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».

Дата: 18.04.2023 14:25
Кількість переглядів: 65

Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».

Для участі у конкурсі запрошуються заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти.

Мета конкурсу – популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Учасникам потрібно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/v26QqjN22MLfrzUw9 та надіслати фото-, відеоматеріали до 31 травня 2023 року на електрону адресу: inclusivebestpractices@gmail.com

Положення і додаткова інформація про конкурс на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv

Яким було нагородження переможців конкурсу у 2021 році можна подивитися за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H7h2QgxNPPA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора