Дата: 21.04.2023 14:40

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів, що проводиться у межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Саміт об’єднав регіональні та місцеві влади України, а також в ньому особисто взяв участь 141 учасник із 17 країн та міжнародних організацій. Онлайн долучилися ще 128 керівників міст та регіонів із 37 країн.

Саміт міст та регіонів – потужний майданчик, котрий дозволяє обмінятися досвідом та знайти нових партнерів.

Під час заходу Олександр Прокудін підписав угоду про співпрацю та партнерство з Посольством Словацької Республіки в Україні та Меморандум про взаєморозуміння з Агенством міжнародного співробітництва асоціацій муніципалітетів Королівства Нідерландів.

“Дякую організаторам та учасникам Саміту за конструктивний діалог! Навколо України об'єднався увесь цивілізований світ і така сильна підтримка вселяє надію”, – наголосив керівник ХОВА.