Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Дата: 23.04.2023 13:47

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 38 бригад – це 170 робітників та 62 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять П’ятихатки, Добрянку, Українку, Біляївку, Чкалове, Бобровий Кут, Новополтавку, Брускинське, Давидів Брід, Малу Сейдеминуху, Берислав, Херсон, Олександрівку, Комишани, Кірове, Посад-Покровське та Станіслав.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 28 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 14 адресами. Загалом OSB-листами закрили 132 вікна, з них 50 – у науковій установі, 12 – у дитсадку та 70 – у житлових будинках.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 29969,4 гектара територій, з них 25874,2 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 58054 вибухонебезпечні предмети.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 87 осіб, з них 9 дітей та 1 маломобільна людина. Потягом виїхали 23 жителі області, автотранспортом – 64.

На Херсонщині продовжують працювати представники міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Минулої доби бригади медиків відвідали Суханове, Князівку, Ольгине, Любимівку та Михайлівку. Загалом медпрацівники оглянули 107 осіб.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 917 продуктових наборів, 15032 банки консерви, 17050 буханок хліба, 550 порцій готових обідів та 4524 літри питної води. Також людям передали 12 ремонтних наборів, 12 OSB-листів, 17,6 кубометра дров, 200 одиниць побутової хімії, 524 гігієнічні набори та 110 коробок одягу.

Продовжується реалізація спільного проєкту UNICEF та Мінреінтеграції, в рамках якого дітям, котрі проживають в сільській місцевості, надають планшети й хромбуки. Чергова партія допомоги – 395 планшетів та 367 хромбуків для учнів з Білозерки, Станіслава та Чорнобаївки.