Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 25.04.2023 08:39
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

Повернувся в Київ із відрядження у Житомир – фактично, весь день працювали там.

Спочатку – візит пані Премʼєр-міністра Естонії Каї Каллас. Переговори, підписання спільної декларації. Я вдячний пані Премʼєр-міністру та всьому народу Естонії за чітку й незмінну підтримку нашого руху в Європейський Союз, в НАТО – відповідні пункти щодо Альянсу є у декларації.

Сьогодні найбільше уваги приділили оборонним питанням – і це зрозуміло. Обговорили й рішення щодо зброї та амуніції, які досі – на реалізації у інших наших партнерів в Євросоюзі. Той випадок, коли від швидкості постачання – від виконання вже ухвалених рішень – прямо залежить життя людей. І я дякую Естонії за готовність сприяти у відповідній комунікації з іншими партнерами.

Було дуже приємно побувати в Житомирській політехніці – поспілкуватись зі студентами університету. Класний університет – відчувається, що дійсно дбають про студентів. І дбають про Україну, враховуючи те, як університет готує для країни кіберфахівців.

Дякую кожному і кожній, хто був на зустрічі в політехніці, хто ставив питання і хто щиро реагував на відповіді. Хороше, енергійне спілкування. Саме це ми виборюємо зараз для всієї України – щоб усі наші діти, всі українські студенти і студентки в кожній частинці нашої держави могли почуватися вільно, насолоджуватися свободою, здобувати освіту й реалізовувати себе у житті так, як вони цього хочуть. І це буде. Україна захистить свою свободу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора