Військовослужбовці Державної спецслужби транспорту Міноборони та фахівці ДУ “Місцеві дороги Херсонщини” відновили ще два мости на звільненій Херсонщині.

Дата: 29.04.2023 14:56

Проведено капітальну відбудову мосту через річку Інгулець у Калинівській громаді, котрий росіяни підірвали у травні минулого року.

Через руйнацію переправи жителі села Заповіт доводилося їхати десятки кілометрів в обʼїзд, аби дістатися до сусідніх населених пунктів.

За менш ніж чотири місяці на місці груди каміння відновили сучасний міст із залізобетонних конструкцій. Його ширина — шість метрів, також з однієї сторони облаштовано тротуар для пішоходів.

Міст реконструювали коштом ТОВ “АВТ Баварія Україна”, залучених завдяки Президентській фандрейзинговій платформі UNITED24.

Завершено будівництво тимчасового мосту через річку Інгулець, що між Великою Олександрівкою та Білою Криницею.

Раніше, найближчою переправою через річку був міст у Давидовому Броді, що знаходиться за 20 кілометрів від цього місця.

Нова переправа має одну смугу і рух може здійснюватись у реверсному режимі.

Це лише тимчасове рішення. Підрядники уже облаштовують будівельний майданчик для початку реконструкції зруйнованого мосту.