Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Дата: 03.05.2023 09:20

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 40 бригад – це 171 робітник та 73 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Берислав, Потьомкине, Давидів Брід , Чкалове, Благодатівку, Новогреднєве, Малу Сейдеминуху, Високопілля, Миролюбівку, Білоусове, Суханове, Добрянку, Безводне, Херсон, Олександрівку, Посад-Покровське та Білозерку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 32 адресами. Загалом OSB-листами закрито 118 вікон у житлових будинках та закрито плівкою 645 кв.м покрівлі у домівках та 375 кв.м — обʼєкті критичної інфраструктури.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 35389,9 гектара територій, з них 30583,4 гектара - землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 61440 вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 54 людини, з них 5 дітей. Потягом виїхали 14 жителів області, автотранспортом-40.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 2491 продуктовий набір, 2500 банок консерви, 2500 буханок хліба та 5472 літрів води. Також людям передали 57 ремонтних наборів, 1801 OSB-листів, 213 листів шиферу та 752 набори особистої гігієни.