Громади Херсонської області отримали генератори вид міжнародних партнерів.

Дата: 17.05.2023 11:19

4 громади Херсонської області отримали  від Фонду Говарда Баффета за координації та сприяння Програми USAIDDOBRE 9 генераторів потужністю у 33КВт.

Генератори будуть використовуватися на обєктах критичної інфраструктури та закладах соціальної сфери, щоб допомогти у реагуванні на надзвичайні ситуації.

Ця допомога стала можливою завдяки діяльності Агенції США з міжнародному розвитку USAID, яка окрім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги, залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема Фонд Говарда Баффета.

Щиро дякуємо за підтримку мешканців Херсонщини та доставку генераторів USAID, Chemonics і Всеукраїнській асоціації громад, і її виконавчому директору Івану Слободянику.