Звернення Володимира Зеленського.

Дата: 06.06.2023 09:05

«Я вдячний кожному нашому воїну, всім нашим захисникам і захисницям, які дали за цей день саме ті новини, яких ми очікуємо. Бахмутський напрямок – молодці, воїни! Ми бачимо, як істерично Росія сприймає будь-який наш крок там, усі наші зайняті позиції. Ворог знає, що Україна переможе. Вони це бачать. Вони це відчувають завдяки вашим ударам, воїни, і зокрема на Донеччині. Дякую за це! Сьогодні хочу особливо відзначити кілька наших бойових підрозділів. Це – 5-та окрема штурмова бригада та 57-ма окрема мотопіхотна бригада… Які вміло, рішучо та результативно захищають наші позиції, знищують окупантів та головне – рухаються вперед. Дякую вам, воїни! Дякую всім! Друге – продовжуємо нашу роботу щодо санкцій проти Росії. Хоча глобальна тенденція вже зрозуміла – Росія програє цю війну, – господарі Росії продовжують заперечувати реальність. Продовжують намагатись обманути світ, обійти санкції, виробити більше зброї, забезпечити більшу трату ресурсів і людей на цю агресію… Готуємо наші кроки, нові кроки для ще більшого обмеження російського військового потенціалу. Кожен у світі, хто так чи інакше допомагає державі-терористу обходити санкції, кожен у світі, кого Росія використовує для постачання зброї, компонентів, обладнання, – кожен такий субʼєкт має відчути повну силу вільного світу. І ми це забезпечимо».