Програма «Прихисток»

Дата: 09.06.2023 14:06

Херсонці, які евакуюються із зон підтоплення, можуть знайти безкоштовне житло за допомогою програми «Прихисток»

Мешканці Херсонщини, які вимушено евакуюються з населених пунктів через загрозу затоплення, можуть знайти житло у безпечних районах країни, скориставшись програмою «Прихисток».

▪️Оголошення про надання прихистку розміщують безпосередньо люди, власники житла. Тому кожен переселенець може знайти тимчасове безкоштовне житло у будь-якому регіоні України на кілька днів чи на довший період.

▪️За умовами програми ті, хто надав прихисток, отримають компенсацію від держави на сплату комунальних послуг.

▪️Щоб побачити пропозиції вільного житла, достатньо зареєструватися на сайті «Прихисток» і за допомогою системи фільтрів підібрати помешкання, а після обрання потрібного варіанту – зв’язатися з власником.

Прихисток - https://prykhystok.gov.ua/

▪️«Прихисток» є волонтерською ініціативою. Її у перший день повномасштабного вторгнення запустила народний депутат України Галина Янченко. Пізніше програма отримала Урядову підтримку.

▪️Відповідно до рішення Кабміну Мінреінтеграції визначено відповідальним виконавцем проєкту «Прихисток». Відомство веде відповідний облік та координує компенсацію витрат за прихисток переселенців.

#Мінреінтеграції