Форум-експозиція «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю»

Дата: 09.06.2023 13:33

Які виклики постали перед українськими громадами з початком повномасштабної війни та чому розвиток місцевої переробки став надактуальним? Як громадам вдалося забезпечити продовольством не лише своїх жителів, а й переселенців та ЗСУ?

Відповіді на ці питання можна буде почути 14 червня об 11:00 під час панельної дискусії «Нові можливості для громад: як харчова переробка впливає на продовольчу безпеку» в рамках Форум-експозиція «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю». Захід відбудеться за підтримки ініціативи Сади Перемоги проєкту «Супровід урядових реформ в України» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance), який реалізується за фінансової підтримки Уряду Канади.

Під час діалогу представники пілотних громад ініціативи докладно розкажуть про власний досвід реалізації проєктів продовольчої безпеки, ініційованих «Садами Перемоги», та особливу увагу приділять переробці харчових продуктів – як інструменту досягнення продовольчої безпеки.

Детальніше про захід у дописі наших партнерів 👇🏻

👉🏻 Реєстрація на форум: https://food-sec23.ticketforevent.com/

📆 14 червня об 11:00.

📍 Mercure Congress Center, вул. Вадима Гетьмана, 6.

Відкриваємо нові можливості для громад разом! До зустрічі! 💚

#садиперемоги #ГороднівійськаУкраїни #СадиДляПеремоги #VictoryGardensUA