Про заборону купання на водоймах в межах Асканія-Нової селищної громади

Дата: 10.06.2023 15:31

Шановні жителі територіальної громади!

10 червня 2023 року  Розпорядженням  №35 начальника Асканія-Нова селищної військової адміністрації  було прийнято та затверджено  декілька важливих рішень, яких наразі потрібно дотримуватися у ситуації, що склалася через підрив дамби Каховської ГЕС,

- заборона ловити та продавати рибу.

Другу добу на території Херсонської області  спостерігається мор риби, що стався через стрімке падіння рівня води. Щоб не допустити розповсюдження інфекційних захворювань повністю заборонено вилов та продаж риби . Рекомендації мешканцям будь-яких територій поки що взагалі утриматися від придбання та вживання у їжу свіжовиловленої риби, адже деякі несвідомі мешканці вже почали реалізацію мертвої риби. Вживання такої риби небезпечне,  оскільки є загроза захворіти на ботулізм.

- заборона купатися у водоймах у звязку з небезпекою зараження інфекційними хворобами.

Будьте обережні! Не наражайтеся на небезпеку!

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей.