УВАГА

Дата: 13.06.2023 15:03

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін провів чергове засідання Ради оборони області.

Зокрема, розглянули питання захисту населення від постійних атак російських терористів, а також всебічну підтримку наших Захисників та Захисниць🇺🇦

Також члени Ради оборони Херсонщини ухвалили низку заборон, необхідних для збереження правопорядку та стабілізації ситуації в регіоні.

На всій деокупованій території області ЗАБОРОНЕНО:

❌В'їзд до населених пунктів, котрі постраждали через підтоплення. Заборона діятиме до окремого розпорядження;

❌З 16 червня до 17 липня продаж алкоголю з 15:00 до 10:00.

❌Стихійний продаж водних біоресурсів (риба, раки тощо);

❌Проведення літнього оздоровчого сезону у 2023 році та перебування у місцях масового відпочинку, таких як пляжі, водойми, лісопаркові зони тощо. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО перебувати в зонах відпочинку, розташованих біля позицій Сил оборони та обʼєктів критичної інфраструктури.

❌Також ЗАБОРОНЕНО вʼїзд до мікрорайону Корабел у Херсоні, допоки там триває обстеження та зʼясування безпекової ситуації. Після проведення цих заходів ми відкриємо вʼїзд для громадян, котрі там зареєстровані або винаймають житло.

Крім цього, в мікрорайоні встановлюється комендантська година, котра триватиме з 15:00 до 12:00.