Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

Про оцінку шкоди довкіллю від російської агресії дізнавайтесь безкоштовно на освітній онлайн платформі Prometheus

Дата: 15.06.2023 14:02
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

Росія мусить заплатити за усе, що знищила. У тому числі за зруйноване довкілля. Але замало сказати «росія вчиняє екологічні злочини». Це треба доводити. Фактами. Цифрами. Факти треба фіксувати, цифри – обрахувати. Саме цьому – як рахувати збитки, завдані російською агресією довкіллю, природі – присвячений безоплатний курс на освітній платформі Prometheus «Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії».

Провідні екологи, економісти, юристи навчать вас збирати та фіксувати докази, користуватися формулами, застосовувати законодавство. Також слухачі курсу дізнаються як правильно говорити про шкоду та збитки та довкілля; про пастки та підводні камені, які є у цій темі, отримають підказки з розстановки пріоритетів, пошуку джерел інформації.

Громади, місцеве самоврядування, власники підприємств, фахівці державних та комунальних установ, науковці заповідників та національних парків, лісівники і водники, природоохоронці, журналісти та блогери – це потенційна аудиторія освітнього курсу.

Дослідження збитків довкіллю внаслідок російської агресії допоможе громадам та установам отримати компенсації від держави та міжнародних донорів, сприятиме якісній підготовці планів відновлення. На міжнародному рівні – це ще один напрямок інформаційного спротиву, це спосіб викривати росію як всесвітнє зло.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора