Ти як?

Дата: 27.06.2023 14:32

Постійна напруга руйнує зв’язок із реальністю, і ми не помічаємо, як вмикається режим «на автоматі»: перестаємо смакувати їжу, ловити вайб улюблених пісень чи насолоджуватися погодою.

Триматися реальності допомагає усвідомленість. На практиці це означає, що в певний момент, тут-і-зараз, ви зосереджуєте всю свою увагу на чомусь конкретному — диханні, музиці, їжі. При цьому ви помічаєте будь-які думки та переживання, які вас відволікають, та повертаєтеся до активності, яку виконували.

Усвідомленість можна тренувати простими вправами. І одна з них – на інфографіці☝️

Більше порад, які допоможуть вберегти ментальне здоровʼя, – шукайте на сторінках проєкту Ти як?, котрий реалізується за ініціативи Першої Леді Олена Зеленська.