Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

Безоплатне навчання Machine Learning для українців: Google запускає онлайн-курс за підтримки Мінцифри

Дата: 30.06.2023 14:47
Кількість переглядів: 42

Фото без опису

Новий безоплатний курс про Machine Learning Bootcamp від Google — це частина глобальної ініціативи для підтримки українських розробників.

Мета — допомогти девелоперам здобути теоретичні та практичні знання з машинного навчання для полегшення пошуку роботи. Машинне навчання (machine learning) — це розділ штучного інтелекту, який навчає комп’ютер самостійно виконувати різні завдання.

Під час курсу учасники вивчатимуть TensorFlow — один з найпопулярніших фреймворків глибинного навчання (deep learning) з відкритим кодом.

Курс Machine Learning Bootcamp триватиме 2 місяці — з 6 липня до 6 вересня 2023 року. Програма спрямована на спеціалістів, які цікавляться ML, знають Python та володіють англійською мовою на середньому рівні чи вище. Більшість навчальних модулів — англійською мовою, проте деякі доступні й українською. Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи з необхідною інформацією про лекції, воркшопи та консультації.

Додаткові переваги участі в програмі:

  1. Можливість безоплатно отримати професійний сертифікат DeepLearning.AI TensorFlow Developer, який можна додати до резюме
  2. Усі охочі зможуть взяти участь у змаганнях Kaggle
  3. Кар’єрні консультації від рекрутера Google
  4. Можливість отримати сертифікат TensorFlow Developer Professional Certificate на Coursera та ваучер на іспит TensorFlow Certificate (всього — 2000 доступів). Безоплатний доступ на 2 місяці до TensorFlow Developer Professional Certificate містить чотири курси:
  • Introduction to TensorFlow for Artificial Intelligence, Machine Learning, and Deep Learning
  • Convolutional Neural Networks in TensorFlow
  • Natural Language Processing in TensorFlow
  • Sequences, Time Series and Prediction.

Реєструйтеся на курс до 3 липня на сайті: https://rsvp.withgoogle.com/events/ml-bootcamp-ukraine/home

Кількість місць обмежена — буде відібрано 2 000 осіб.

Окрім курсу з ML, Google пропонує багато інших ресурсів для навчання, які можуть стати корисними в роботі, особистому житті чи навчанні. Щоб ознайомитися із цими ресурсами, відвідайте освітній хаб Google Знання.

Нагадаємо: до попереднього онлайн-курсу «Основи AI», який ми запускали разом із Google в Україні, долучилося понад 56 тисяч українців без досвіду в технічних спеціальностях. Тепер вони мають більше знань про використання штучного інтелекту (AI — artificial intelligence) в роботі, бізнесі та повсякденному житті. Цю програму реалізував Google Україна за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту із розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Projector Institute. Реєстрація на онлайн-курс ще відкрита за посиланням, а всі тренінги можна подивитися в записі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора