ЖИВУ, ЛЮБЛЮ І ДИХАЮ ТОБОЮ, МОЯ ГРОМАДА АСКАНІЯ-НОВА!

Дата: 19.07.2023 13:54

#ЩоденникСпогадів🏡

ЖИВУ, ЛЮБЛЮ І ДИХАЮ ТОБОЮ, МОЯ ГРОМАДА❤ АСКАНІЯ-НОВА!💙💛

Вдячні долі за те, що вона пов'язала нас з чарівним, благословенним краєм, райським куточком землі, перлиною степу - громадою Асканія-Нова.

Багато жителів громади, побували, і ще вимушено перебувають у чужих краях... Але кожен з нас, з впевненістю може сказати, що хоч всю землю обійдемо, але куточка краще нашої громади ми не знайдемо... І хоч, на жаль, зараз Асканійська громада тимчасово окупована, але всі ми віримо, що скоро неодмінно повернемося додому! І де б сьогодні доля нас не закинула, де б ми не були, серцем завжди линемо до мальовничої краси громади, до отчого порогу, до рідної хати, до найдорожчих людей. Ми пишаємося славним минулим нашого краю та віримо в його майбутнє. Все буде Україна! Слава Україні!