Дітлахам з Херсонщини пропонують провести незабутні канікули у найкращих дитячих таборах та санаторіях

Дата: 19.07.2023 14:04

Зараз триває набір груп, котрі вирушать до Румунії, Туреччини або Польщі.

Ми співпрацюємо з нашими міжнародними та українськими партнерами, аби цей перелік постійно оновлювався і малеча отримала дійсно гарні враження від відпочинку.

Усі діти, віком від 6 до 17 років, мають право на безкоштовний відпочинок та оздоровлення, однак пріоритет надаватиметься наступним категоріям:

- діти учасників бойових дій;
- діти загиблих Захисників і Захисниць України;
- дитина, яка зазнала поранення внаслідок бойових дій;
- дитина, чиє житло зруйнувала російська армія;
- дитина, постраждала від підриву Каховської ГЕС;
- дитина-сирота/позбавлена батьківського піклування;
- дитина з інвалідністю або батькам котрої встановлено інвалідність I або II групи;
- дитина із багатодітної або малозабезпеченої сім’ї;
- діти, які мають статус ВПО;
- дитина, постраждала через Чорнобильську катастрофу, стихійні лиха, техногенні аварії тощо;
- діти, батьки яких загинули через нещасні випадки на виробництві.

Якщо хочете зареєструвати свою дитину на відпочинок — заповніть форму.  Також можна звернутися до органів соцзахисту за місцем проживання.

Якщо маєте питання або у вас виникли якісь проблеми при реєстрації, звертайтеся до контакт-центру: