«Резерв для державної служби на деокупованих територіях»

Дата: 22.07.2023 14:12

Відновимо Україну: вже понад 1000 бажаючих вступити у кадровий резерв для роботи на деокупованих територіях

З 3 липня працює платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Там охочі стати частиною кадрового резерву можуть заповнити анкету.

▪️За цей час у системі зареєстровано вже понад 1000 анкет. З них 60% заявок подали чоловіки, 40% – жінки. Бажаючих з кожним днем стає все більше.

▪️Крім того, 867 людей вже зараховано до кадрового резерву. Далі на них чекає професійне навчання.

▪️Така ініціатива дасть змогу забезпечити військові адміністрації й інші державні органи на звільнених територіях мотивованими кадрами, які будуть головною рушійною силою реінтеграції.

▪️Якщо ви маєте бажання долучитися до кадрового резерву, зареєструйтесь у системі та заповніть анкету за посиланням - https://reserve.nads.gov.ua/

▪️Створення резерву реалізується в межах експериментального проєкту, який координує Мінреінтеграції та Національне агентство з питань державної служби.