Обговорення важливих питань

Дата: 21.07.2023 16:50

20 липня, начальниця Каховської районної військової адміністрації Наталя СТАДНІК разом із заступниками Андрієм ЛИМАНОМ та Миколою ПРУСОВИМ та керівництвом районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели нараду з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Каховського району.

В ході наради керівником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було проведено навчання щодо відновлення функціонування військового обліку у громадах.

Також було обговорено та опрацьовано ряд питань, серед яких: питання соціальних виплат; ефективного використання бюджетних коштів; стану виплати заробітної плати педагогічним працівникам; отримання грошової допомоги родинам, чиї оселі постраждали від підтоплення; питання відпочинку дітей; виконання плану заходів з підготовки до деокупації та отримання досвіду роботи на деокупованих територіях.