ЖИВУ, ЛЮБЛЮ І ДИХАЮ ТОБОЮ, МОЯ ГРОМАДА АСКАНІЯ-НОВА!

Дата: 24.07.2023 10:00

ЖИВУ, ЛЮБЛЮ І ДИХАЮ ТОБОЮ, МОЯ ГРОМАДА❤ АСКАНІЯ-НОВА!💙💛

❤Чарівний, благословенний край, райський куточок землі, перлина степу - громада Асканія-Нова.❤

24 лютого життя кожного з нас перевернулося! День, який розділив наші життя на «до» і «після». У наше щасливе життя, на землі громади Асканія-Нова нахабно увірвався ворог, почалися обстріли, окупація... Того дня, в родину кожного жителя громади, кожного українця прийшли страшні слова – повномасштабна війна. Але ми з вами маємо непохитну віру в Перемогу України, віру однин в одного та віру в наші Збройні Сили України. І ще - величезну ненависть до тих, хто вдерся на нашу благословенну землю. Лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та єдності ми обов’язково переможемо. Ми неодмінно Переможемо! Ми вистоємо і розквітнемо - громадо Асканія-Нова!

Все буде Україна!

Слава Україні!