Як отримати психологічну допомогу

Дата: 28.07.2023 15:45

⚡️Як отримати психологічну допомогу: дашборд Національної служби здоров’я України

НСЗУ спільно з Координаційним центром із психічного здоров’я при КМУ розробили унікальний електронний сервіс-дашборд «Надавачі медичної допомоги за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”». Це зручний інструмент для дорослих і дітей, які хочуть отримати безоплатну психологічну допомогу.

▪️За допомогою цього ресурсу українці можуть звернутися до сімейного лікаря, який пройшов необхідне навчання для надання первинної психологічної допомоги, у будь-якому куточку країни.

▪️НСЗУ записала покроковий відеомаршрут, як користуватися дашбордом, щоб пацієнтам було легше знайти свого лікаря та медзаклад.

▪️Проєкт має на меті забезпечити доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

#Мінреінтеграції