Педіатриня надає поради, які допоможуть дитині подолати страх повітряної тривоги

Дата: 30.07.2023 14:05

«Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

За словами педіатрині Юлії Крушельницької, діти дуже емпатичні, вони вбирають емоції та поводяться, так само як батьки. Тож аби знизити рівень тривоги у дитини:
навчіться зберігати спокій;
уникайте психологічних напружень у родині;
сформуйте для дитини особисту навичку заміни.

Більше порад щодо підтримки ментального здоров’я - у проєкті «Ти як?»,  що реалізується за ініціативою Першої Леді Олени Зеленської