Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

Проєкт «Неопалимі»

Дата: 31.07.2023 14:42
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Проєкт «Неопалимі»: комплексне і безкоштовне лікування опіків та рубців для людей, які отримали поранення внаслідок війни

ГО «Український Волонтерський Центр» спільно із Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи реалізовують проєкт «Неопалимі». Це національного масштабу реабілітаційна програма, що займається лікуванням деформаційної травми, опіків та рубців для людей, що отримали поранення внаслідок війни. Вона реалізовується за механізмом приватно-державного партнерства, функціонує у 15 областях України, а також у кількох країнах Східної Європи. Нині на лікуванні за програмою перебуває понад 120 пацієнтів, а загальна спроможність – близько 1000 осіб.

У рамках проєкту клініки беруть на відновне лікування пацієнтів з рубцевими змінами шкіри: гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень.

Щоб потрапити на лікування пацієнту необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті проєкту: https://www.neopalymi.in.ua/

Це може зробити пацієнт самостійно або уповноважена особа від його імені.

Початок лікування визначається спеціалістами проєкту, виходячи зі стану рубцевих змін, але, переважно, не швидше 4 місяців від дати ураження. Окрім цього, у проєкт приймаються пацієнти з механічним травматичним татуажем (порох, асфальт, тощо), аналогічно отриманим внаслідок військових дій.

Контакти:
Максим Туркевич, директор проекту Неопалимі
Maksym.turkevych@neopalymi.org
+380669060614
Олександр Туркевич, медичний директор проекту Неопалимі
Oleksandr.turkevych@neopalymi.org 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора