Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Жителів Херсонщини запрошують долучитися до Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій "Що для мене Україна?"

Дата: 11.08.2023 15:32
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

Метою заходу є формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання. А також соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, популяризація волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

До участі в Конкурсі запрошують дітей віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводять за двома категоріями: малюнок та фотографія. Так, у категорії «Малюнок» один учасник Конкурсу має право подати не більше 3 конкурсних робіт на одну чи три різні тематики серед запропонованих:

  • «Нащадки славних козаків»;
  • «Герої без зброї»;
  • «Історична постать України»;
  • «З піснею до Перемоги»;
  • «Рідний край»;
  • «Українські традиції»;
  • «Що для мене Україна?».

У категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Вона не містить окремих номінацій та вікового розподілу. На Конкурс подаються не більше 5 фотографій, які відображають одну або дві волонтерські ініціативи, в яких брала участь одна дитина чи група дітей (клас, гурток, колектив тощо) та була направлена на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим внаслідок війни, тваринам тощо. Разом із фото надається опис (до 5 речень) зображеної волонтерської ініціативи.

Крім того, за бажанням конкурсант може подати відео тривалістю до 1 хвилини з розповіддю на тему Конкурсу. Це відео не є конкурсною роботою та буде оцінюватися журі Конкурсу. Воно буде використане організаторами конкурсу для монтажу загального відео «Україна: шлях до перемоги», яке розмістять на YouTube-каналі фонду та соціальних мережах організаторів конкурсу.

Конкурсні роботи слід подавати лише в електронному форматі та з доданим описом опис зображеного.

Прийом конкурсних робіт триває з 01 до 24 серпня включно.

Подати корнурсну роботу та заповнити спеціальні форми можна за посиланням, дотримуючись всіх зазначених в ній вказівок.

Детальні умови конкурсу – тут.

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України, проводять уже втретє. У 2020 та 2021 роках Конкурс зібрав 17 102 роботи від 9 596 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та багатьох інших країн. Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році. У минулі роки Конкурс проводили за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства юстиції України, Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства закордонних справ України, Національної соціальної сервісної служби України, Українського державного центру позашкільної освіти та інших.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора