Оголошується третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Дата: 13.08.2023 14:38

Міністерство освіти і науки України інформує.

Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України запускає Третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.

конкурс