Обговорили важливі питання.

Дата: 15.08.2023 12:23

Відбулася зустріч у Високопіллі начальника Асканія-Нова  військової адміністрації Каховського району Херсонської області  з Регіональною координаторкою взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Херсонській області Оксаною Тропіною.

На зустрічі обговорили питання щодо ситуації на окупованих територіях лівобережжя, визначили проблемні питання на які потрібно звернути увагу після деокупації територіальної громади, обмінялися інформацією щодо звернень громадян Високопілля.

Особливу увагу приділили питанню захисту прав вразливих категорій населення. Разом з пані Оксаною долучилися до зустрічі організованої UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні  та Високопільською військовою адміністрацією для вразливих категорій населення, на якій дізналися про їх потреби та проблемні питання які виникають. На зустрічі мешканці громади змогли задати питання які їх турбують та отримати відповіді.